Yaz Sezonunun En Trend Modası: Mayokini

Mayokini Trendi

Geçmişten beri deniz kenarı plaj modası için mayo ve bikini karşılaştırması süregelmektedir. Fakat bu sefer özellikle son zamanlarda bu alanda yepyeni bir buluş ile karşılaşmaktayız. Plajların yeni trendi ve son modası mayokiniler… Mayokiniler için hem bikini hem mayo gibi özelliklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda mayokiniler; hem mayolar kadar rahat ve kullanışlı hem de bunun yanı sıra bikiniler kadar da gösterişli ve alımlı durmayı sağlamaktadır diyebiliriz. Son zamanlarda bu trend tüm dünya tarafından benimsenmiş ve yazın en gözde modası haline gelmiştir. Bu nedenle de tüm markaların koleksiyonlarında birbirinden şık ve güzel mayokini modellerine rastlamak mümkün.

Mayokiniyi Cazip Kılan Özellikler Nelerdir ?

Son zamanlarda plaj modası için en trend şeyin mayokini olduğunu belirttik. Fakat bu mayokinileri trend haline getiren ve moda yapan özellikleri nelerdir? Mayokinilerin; isminde de anlaşılacağı üzere bikini ve mayonun tek tasarımda bir araya getirilmesi demek olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede iki türün de en güzel özelliklerinin birleşiminden oluşmaktadır. İşte bu özelliğinden dolayı da mayokiniler son zamanların en gözde modası haline gelmişlerdir. Örneğin; yazın özellikle plaj kenarlarında her kadın kendi vücuduna göre en uygun olacak giysiyi seçmek ister. Bu anlamda deniz kenarında mayolar ya da çeşitli ve farklı tasarımlarda bikiniler tercih edilmektedir, fakat bu doğrultuda her kadın kendi vücudunu en iyi şekilde tanımalı ve ona göre bir model seçmelidir. Örneğin fazla kilolarını saklamak isteyen kişiler veyahut da bikiniyi rahatlıkla kullanamayanlar mecburen diğer seçenek olan mayoları seçmek zorunda kalacaklardır. Fakat bu son zamanların yeni trendi olan mayokiniler sayesinde bu olaya mükemmel bir şekilde çözüm getirilmiştir. Bu anlamda bikini ile rahat edemeyen fakat bikininin güzel duruşunu da üzerinde hissetmek isteyen tüm kadınlar, artık bu yeni trend olan mayokinileri tercih etmektedirler.

Bu doğrultuda tüm tasarımcılar birbirinden farklı çeşit ve seçeneklerde sayısız mayokiniler tasarlamışlar ve tüm markalar da yeni sezonda, koleksiyonlarında pek çok mayokini modellerine yer vermişlerdir. Eğer sizler de hem mayonun kullanışını ve rahatlığını yaşamak hem de bikinin hissettirmiş olduğu o güzel duruşu üzerinizde hissetmek istiyorsanız bu son moda yeni trend mayokiniler tam da size göre.