Uzun Etekler Bu Senenin Trendi Olacak

Uzun Etek Modası

2018 kreasyonunda gözde olacak olan parçalar şimdiden belli oldu. Bu sefer uzun etekler farklı şekillerde podyumlarda ve sokaklarda yerini alacak. Kimisi tül ve döküm modelleri tercih etse de fiziğine her zaman güvenen kadınlar uzun kalem etekleri giymekten kendilerini alıkoyamayacaklar. Bakalım tüm bunlar dışında önümüzdeki senenin modası olacak olan uzun etekler başka hangi parçalarla kombin edilebilir ve nerelerde giyilebilir:

Şapka İle Tamamlayıcı Kombin, Bilek Çizgisinde Etekler

Bahar döneminin vazgeçilmezi elbette ki hafif renklerdir. Yeşilin daha açık ton renkler barındıran giyebileceğiniz bir tişört ile altına daha koyu renklerde bir etek ve dolgu topuk süet ayakkabılar sizi yürüyeceğiniz caddenin en güzel ve gösterişli kadını yapabilir. Tabii ki unutmuyoruz: Gözlüksüz olmaz. Gözlüksüz kalan bir kombin her zaman eksiktir. Eğer ki gece yemeğe gitmiyorsanız mutlaka gözlük ile tamamlanmalısınız. Yüzünüzün hatlarına göre geniş ve sıradan çerçevelere sahip olmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ince tüyolar sayesinde tüm dikkatleri daha çok üzerinize çekebilirsiniz.

Bambaşka Bir Sene: 2018 Dev Çantaların Yılı Olacak

Önümüzde ki sene uzun eteklerle birlikte boyutta sınırları zorlayan dev çantalar, aşırı parıltılar ve alışılmadık kontrast renkler ön planda olacak. Safran sarısı çantaların yanında yeşil etekler, belden aşağıya sarkan uzun kulplu parlak rugan çantaların eteklerle uyumu bu sene emin olun gözden kaçmayacak.

Asla Ama Asla Tercih Etmeyin: Babetler!

Eğer bel bölgenizden ayaklarınıza kadar inen bir etek giymeyi düşünmüyorsanız lütfen ama lütfen tek ricamız babet giymeyin. Şayet minyon ve ufak tefek bir yapıya sahipseniz bu babet ayakkabılar sizi olduğunuzdan daha da küçük gösterecektir. Onun yerine yüksek platform veya dolgu topuklu süet bir ayakkabı, sizi doğru kombinleme konusunda daha farklı bir noktaya götürecektir.

Etek Giymek Bedeni Tanımak İşidir!

Eğer basenlerinizin geniş olduğunu biliyor ama ısrarla mini bir etek giymek istiyorsanız bir yerlerde mutlaka hata yapıyorsunuz demektir. Fiziğinizin daha rahat kaldıracağı bir model, her zaman moda parçalardan daha çok size daha rahat yakışan olacaktır. Hem sizin elbiseyi taşımanız daha rahat olacak hem de üstünüzde daha şık duracaktır.