Terazi Burcu Kadınlarını Tanıyalım

Terazi Burcu Kadını

Fiziksel Özellikleri:

İnce yüz hatları, dalgalı saçları, parlak gözleri olan minik burunlu kadınlar. Elbette genellikle. Terazi kadını kiloya meyilli değildir bu nedenle çoğunlukla zayıf ve zarif kadınlardır. Orantılı vücut hatları parlak bakımlı tenleri ile ince boyunlarının üzerinde düzgün dudakları vardır.

Genel Özellikleri:

Neşeli, esprili, diplomatiktir. Yüksek enerjisi ve gelişmiş estetik duygusu ile dikkat çeker. Hoşsohbet ve cazibelidir. Karşı cinsin kalbine girmeyi de hoş tutmayı da iyi bilir. İnsanların fikirlerini dinler ve uyumludur. Bu nedenle iş yaparken tercih edebilirsiniz. Güzellik hususunda iddialıdır modayı takip etmek yerine kendine uygun modayı oluşturur, kendine has tavırları ile gözde olmayı başarır. Doğaldırlar ve doğal olmayanları da sevmezler. Bu dört dörtlük kadının hiç kötü özelliği yok mu der gibisiniz, var elbette. Mesela rahatına düşkündür, zorluk maddi sıkıntılar onlara göre değildir. Konforlarından ödün vermeyi ve maddi güçlerini kaybetmeyi sevmezler. Kısıtlama, kıskançlık, engellenme ters tepkilerine yol açabilir. Çok neşeli olmasına rağmen çok hassastırlar hemen kırılıp incinirler. Hatta çoğunlukla karşısında ki ne olduğunu anlamadan küsmüş olabilirler. Sevilmeyi seven bu kadınlar sevildiklerini anlayınca bunu kullanmayı da bilirler. Tartışmaya her an hazırdırlar. Sevdiği için yapamayacağı hiçbir şey olmayan bu kadın, suiistimale çok açıktır.  Bu nedenle dikkatli olmaları gerekir.

Aşk Hayatı:

Romantik ve çapkındır. Hayatta yalnız kalmazlar. Her zaman hayatlarında bir erkek vardır. Severse sadık ve kıskanç bir dişi kaplana dönüşür. Flört etmeyi, kur süresini kısa tutmayı sever.

Erkek Seçimi:

İyimser, hoşgörülü, esprili erkeklerden hoşlanır. Israrı sever fakat inatçı erkekleri sevmez. Kaba ve argo konuşan erkeklerden hoşlanmadığı gibi fiziksel bakıma da çok önem verir. Güzel giyimli, romantik ve yakışıklı, uyumlu bir erkek tercih nedenidir. Sosyallikte olmazsa olmazdır.

Hediye Tercihi:

Takı, aksesuar, parfüm, çanta ve ayakkabı ideal bir hediye olacaktır.

Hangi Burç ile İyi Anlaşır:

Başak, terazi, ikizler ile iyi anlaşır evlilikte tercihini kova ve ikizlerden yana yaparsa uyumlu bir çift olacaktır.