New York Moda Haftası Moda Trendleri

New York Moda Haftası

Her konuda olduğu gibi moda konusunda da gözümüzü dünyaya çevirmeliyiz. 2018 yılı bayan moda trendlerini yakından takip edebilmek için Modanın DNA sının baştan yazıldığı yer olan New York Moda haftasını ayağınıza getirdik.

Raf Simons, kendine özgü şekilde tasvir ettiği ilkbaharda yine Amerikan rüyasından bahsediyor; Laura Kim ve Fernando Garcia’nın ise kendinden portre, Phillip Lim ve Maria Cornejo arasında tonlarca şerit ve yıldız bulunan neşeli, heyecanlı bir miting vardı.

New York Moda Haftası

Her modacı trendleri farklı şekillerde ifade etti, ancak ortak öğe parka ve anorak. Önümüzdeki sezon her yerde olacak. Süper rahat versiyonlardan, şık kıyafetlere kadar.

New York Moda Haftası

 

Fantazi pantolon! Belki de yeni trend olan fantezi kot pantolonlar gideceğiniz davetlerde moda avcılarından gelebilecek eleştirilere karşı kalkan görevi görebilir.

New York Moda Haftası

Transparan etkisi! Şeffaf, teni açığa çıkaran kumaşlar, karmaşık kesimlerle henüz hayal gücünün üzerinde bir etki yaratıyor.

New York Moda Haftası

Diğer bir trend ise; Parlak, doymuş renklerle ya monokromatik ya da renk bloğu tasarımları.

New York Moda HaftasıAvrupa modası eksantrik bir palete sahip olduğu için cesur desenler ön plana çıkıyor. Mary Katrantzou’daki polka noktalarına karşı aşırı yüklenen çiçekler Burberry’de desenli örme gibi daha hafif, daha rahat varyasyonlara göre her fırsatta kullanabileceğiniz ve akşam yemeği tarzınızı çeşitlendirebileceğiniz bir dönem başlıyor.

New York Moda Haftası