Kullanım Şartları

Pireli Kedi isimli şuan içinde bulunduğunuz web sitesi yöneticiler ve üyeler tarafından yönetilmektedir.

Pireli Kedi isimli bu web sitesine erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler,
Aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik
patiklipenguen.com’da bulunan içerikler yöneticiler ve üyeler tarafından patiklipenguen.com web sitesi için oluşturulmuştur.

Her hakkı saklıdır.

Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini alıntı yaptığınız yazının altına,
yerleştirip alıntı yaptığınızı kanıtlamanız ve emeğe saygı göstermek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.
örn; Bu yazı pirelikedi.com’dan alınmıştır.
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat eserleri kanunu gereğince her türlü hukuki şartları,
uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat eserleri kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

PireliKedi.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

PireliKedi.com’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlanmaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve patiklipenguen.com genel yorum kurallarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

PireliKedi.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. PireliKedi.com’da uygulanan bu gizlilik politikası ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi iletişim sayfasında bulunan forumu kullanarak ya da info(@)pirelikedi.com adresine mail atarak bize iletebilirsiniz.