Kış 2018 Trendi Ekose Blazer ile Başlıyor!

Ekose Blazer Ceket

Kısa bir süre içerisinde farkını ortaya koymaya başlayan ve diğer dış giyim parçaları arasından sıyrılarak zirveye doğru ilerleyen kış 2018 trendi ekose blazer ceketler ile başlayacak gibi görünüyor. Böylece çok ciddi bir ilgiyi gören ve oldukça fazla tercih edilen bu modellere sahip olduğunuzda sizler de hem soğuğa karşı ısınmanızı sağlayacak olan, hem de kesimi ve renkleri ile içinizi ısıtacak olan en doğru ürünlere karar vermiş olacaksınız.

Ekose Blazer

Görünüm olarak kareli desenleri ile dikkatleri çeken ve birbirinden farklı renkleri bulunan ekose blazer ceketler ile tarzlarını oluşturmak isteyen bayanların amacına ulaşacağı görülüyor. Spor giyim markalarının da önem verdiği ürünlerden olan ve kadife görünümleri de bulunan bu modelde ceketlere sahip olmak istediğinizde sizler de son derece şık ve farklı görünümü elde etmiş olacaksınız.

Hangi renkleri bulunuyor?

En çok tercih edilen renkler arasında griyi, kremi, kahverengiyi ve siyah kareleri gördüğümüz ekose blazer ceketlerin, kış renklerine uyumlu olduğu dikkatlerden kaçmamaktadır. Sizler için harika fırsatların sunulduğu pek çok ünlü koleksiyonun yer verdiği bu modellere hemen sahip olabilirsiniz.

Nasıl kombinlerim?

En şık kombin örnekleri arasında kalem eteklerin kullanımı ile oluşturulan şık ve gösterişli fikirler bulunmaktadır. Yine etek tutkusu olanların yüksek belli eteklerle kullanabilecekleri bir kış moda parçası olarak ekose blazerleri görmeniz mümkündür. Jean pantolonlar veya dar paça siyah pantolonlar da ekose blazer ceketler ile kombinlenen parçalar arasında ön plana çıkmaktadır. Bayanların ayakkabı tercihlerini ise genellikle stilettodan yana yapmakta oldukları görülüyor.