Donmaktan Kurtaracak 7 Şık Ofis Kombini

4 derecenin altında bir soğuk hava dalgası düşünürsek, işe giderken giyinmek zor bir iş olarak görünebilir. Beş kez giydiğiniz aynı balıkçı kazağı ve kot pantolonu yeni ofis üniforması haline gelir ve buna maruz kalan çalışma arkadaşlarınızı açısından bu durum katlanılması zor olabilir. Ama merak etmeyin! Son günlerde maruz kaldığımız soğuk kış günlerinde bile içinizi ısıtacak trendler bu yazımızda sizlerle buluşuyor.
Kış Kombinleri 2018

İşte bu yepyeni 7 kombin ile soğuk havanın dolabınızı üzmesine izin vermeyeceksiniz;

Soft Klasikler

Pembe bir kaşmir kazak, klasik bir deri eteğin görünümünü yumuşatır ve size, kasvetli hava koşullarıyla mücadele etmeniz için gereken renk tonunu verir. Aynı zamanda kaşmirin yumuşaklığı ve sıcaklığı çok hoşunuza gidecek.

Kazak Üzerin Giyilen Parçalar

Kazak üzerine giyilen elbiseler sadece bir kumaş parçası değildir. Altına bir balıkçı yaka kazak giyerek çarpıcı bir tarz yakalayabilirsiniz. Ayrıca üzerine parlak bir deri ceket giyin ve ofisteki havalı bayanlardan biri olun.

Zahmetsiz Şıklık

Elinizden geliyorsa bütün bir kışı balıkçı yaka ile geçirebilirsiniz. Simsiyah giyinmeyi sevenler için sizi görünmez olmaktan kurtaracak şık bir dokunuş; desenli bootie. Tarzınızı bir bootie ile ifade edin.

2018 Kombinleri

Klişeler

Ekstra sıcaklık için hayallerinizin klişe elbisesini bir camel rengi trençkot ile kombinleyebilir ve bir anda iki kıyafet sahibi olabilirsiniz.

2018 Kombinleri

Geometrik Harikalar

Bu geometrik etek gözlerimizde ve kalplerimizde merak uyandırıyor. Geometrik desenli eteklerin veya pantolonların üzerine ne renkte bir üst seçerseniz seçin şık görünmek gibi bir büyüsü var. Tabi geometrik desenli taytları unutmamak lazım!

Diz Üstü Çizmeler

Eteklerden ve elbiselerden vazgeçemeyenler ama bacakları üşüdüğü için şikayet edenlerdenseniz, sizin için harika bir çözüm önerimiz var. Bu diz üzerine kadar uzanan çizmelerle hem sıcaklığınızı korur hem de çalışırken uzun süreli konfor sağlayabilirsiniz.

2018 Kombinleri

Free Fridays

Haftanın son iş günü ve mesai bitiminden sonra hafta sonunun başladığını hissetmek istiyorsunuz. Bir hafta sonu tatilcisi ve iş gününden geceye sorunsuz bir şekilde geçiş yapan bir ofis kombini. Ceketinizin üzerindeki nakış size bir blazer giydiğinizi unutturacaktır.