Bu Kışın En Seksi Parçası File Çoraplar!

File Çorap Modası

File çoraplar, eskiden giyilmesi fazlaca cesaret isteyen, eril grubunun yüreğini hoplatmak konusunda tehlike çanlarını çaldıran unsurlardandı. Ama şimdilerde anlayış şuh kadın giyim ayrıştırmasından trendi takip eden kadına dönüştüğünden böyle şeylere kimseciklerin aldırış ettiği yok. Özellikle de 2017 senesinden beri trend topiklerini yaşayan file çorap, cadde ve sokaklarda da tüm bayanlar tarafından hür ve cesur bir şekilde giyilebiliyor.

Erotizmin mihenk taşı, iç gıcıklatma unsuru, albenili bacakları yükseklere taşıyarak biraz meşrep bir havaya sokan file çoraplar 2018 kışında da sahnelerde…

Nasıl Giyilmeli?

Baştan söyleyelim ki bacaklarınız kısaysa siyah ve küçük desenli olanlarını, bacaklarınız uzun ve şekilliyse kahve vizon renklerini ve iri desenlilerini giymenizi öneririz. Aynı zamanda da   alışılmışın taklidi tadında sürekli siyah sürekli siyaha takılmak da hata olur deriz. Zira son yıllarda oldukça tercih edilen krem, pembe, vizon, ten rengi gibi nüde ve pudra tonlarındakilerde bir şahane duruyor doğrusu.

File Çorabı Belden Gösterme Modası

File Çorap Modası

File çorabın hem uzunu hem de şoset yani kısa modelleri bu yıl çok mu çok moda. Bu özel moda unsurunu dilerseniz yırtık Jean şortlarınızın içine yürek hoplatan tarzlarda giyebilir, isterseniz de spor ayakkabılarınızla şoset halinde kullanabilirsiniz.

Dilerseniz kocaman desenlerdeki, dilerseniz de minicik desenlerdeki file çorapları bu yıl dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yine bu yırtıcı parçayı mini minnacık eteklerle kullandığınızda da tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Örneğin seksilik konusunda top noktayı yakalamak isterseniz deri eteğin altında kullanarak bunu başarabilirsiniz.

İşi abartmamak ve daha şirin bir hale getirmek isterseniz de alın bir mom jeans, kıvırın paçasını ve içinden de file çoraplarınızı sergileyin deriz.  Ya da yine sokak modası için geniş XL sweatshirtlerinizin altına, kocaman triko kazak elbiselerin altına ya da  düz renk gömlek elbiselerinizin altına bu şahane moda unsurunu kullanabilirsiniz de.

Yine hırpani model yırtılmış jeanlerin içinden de file çoraplar harika görüntüler sergilemekte. Yine bu tarzı ya da yırtıksız kotlarınızı kullanarak belinize kadar çıkardığınız ve karnınızı sergilediğiniz bir file çorap ta trend görünümler arasında yer alıyor. Aman ha bu modayı uygulayayım derken göbek kısmınızda bir gram yağ fazlası olmamasına dikkat edin. Zira göbekte file çorap modasını uygularken çok komik durumlara düşmeyesiniz. Bunları yapıp siz de son yılların trendi olan file çoraplı instagram fotolarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.