2018 Moda Renkleri

2018 Renkleri

2017’ye hızla devam ediyor ve sonuna yaklaşıyoruz. Pek çok moda takipçisi, 2018 modası için favori renklerinin neler olacağı konusunda araştırmalar yapıyor. Biz de 2018 moda renkler konusunda sizlere sonbahar ve kış trendi bakımından ön plana çıkan renk tonlarını sunacağız. Bunun yanı sıra ilkbahar ve yaz kreasyonlarına ilişkin de muhtemel favori olması beklenen renkleri siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. İşte bu yılın kış modası için ünlü tasarımcıların göz bebeği olan renkler…

Boz rengi

Boz Rengi, geçen yıl Paris Moda Haftasıyla beraber kendisini ön plana çıkarmayı başarmıştı. Özellikle kaşe montlar ve etek seçimleri konusunda çok sık kullanılan boz rengi, tam anlamıyla muhteşem bir stil örneği ortaya koymanıza yardımcı oluyor. 2018 kış modasına %100 uyum sağlayacak ve kitlelerin ortak tercihi konumunda yer alacak olan bu renk tonlarını tercih etmenizde fayda var.

Gül Kurusu

Abiye modellerinde dikkat çeken bu elbiseler, gül kurusu rengiyle birleştiği zaman hoş bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor. Yurtdışında pek çok modacı, bu yıl kıyafet tasarımlarını gül kurusu renginden yana tercih ettiler. Özellikle 2018 kış modasında ön plana çıkan renk tonu, sizlerin ilham alabileceği ve günlük kıyafetlerinizde tercih yapabileceğiniz bir ortamı hazırlamaktadır.

Fuşya & Pembe

Fuşya ve Pembe tonlarının birleşimi geçtiğimiz yılın sonbahar – kış kreasyonları arasında da çok sık tercih edilmişti. Bu yıl da sezona damgasını vuracak olan trend renkler, 2018 moda renkler kapsamında birçok kişinin takibi altına girdi. En özel şekilde birleştirilen ve birbirleri ile oluşan uyum sayesinde çok şık bir görüntü kazanmanıza yardımcı olacak olan bu tonları sizler de deneyebilirsiniz.

Gök mavisi!

Gök mavisi, genel olarak kaban ve mont gibi ürünlerde çok sık tercih ediliyor. Özellikle kaliteli bir sokak modası stili yaratma konusunda sizlere yardımcı olabilir.

Bu renklerin yanı sıra, 2018 kış modası renkleri kapsamında ön plana çıkan tonlar ise;

Gri

Haki

Yağ yeşili

Hardal rengi

Koyu kırmızı

Lacivert ve kobalt mavisi

Mürdüm ve lavanta tonları

Leylak

Mercan tonları

Metalik renkler

Pastel renkler (mavi, yeşil, sarı)

Siyah ve beyaz

Kiremit tonları

Etiketler: 2018 moda renkler, 2018 kış modası renkleri, 2018 modası, 2018 kış modası