2018 Bayan Bot Modelleri

Bayan Bot Modelleri

2018 yılının kış aylarında bayanların en çok ihtiyaç duyduğu kıyafetlerin başında gelen bayan bot modelleri hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Özellikle son zamanlarda en çok tercih edilen botların aksine 2018 yılında farklı bot modelleri ile karşımıza çıkacak olan bot sektöründen yılın modası hakkında merak ettiğiniz modelleri buradan bulabilirsiniz.

Kısa ve uzun olarak farklı tarzlarda üretilen bu bot modellerinden bütçenize en uygun olanı almak için sitemizde bulunan modelleri inceleyebilirsiniz.

Uzun Bot Modelleri

Geçtiğimiz yıl en çok tercih edilen modellerin uzun bot modelleri olduğunu düşündüğümüz zaman bu yıl ki modanın kısa botlarda olacağını belirtelim. Özelikle kısa bot modelleri arasında bayanların en çok tercih bot modellerinden püsküllü olan modeller 2018 yılında raflarda kısa süre içerisinde tükeneceğe benziyor. Alçak tabanlı botlar ve yüksek tabanlı botların üretime geçtiğini düşündüğümüz zaman bu yıl alçak model olan botlar özellikle uzun boylu bayanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Geçtiğimiz yılın aksine bu yıl alçak tabanlı botlar daha çok revaçta olacak.

Koyu renklerin hakim olacağı 2018 yılında açık renk botların da özellikle farklı renkte olanları oldukça fazla tercih edilmektedir. Sitemizde bulunan bot modellerinin inceleyerek sizlere en uygun olan botları satın alarak 2018 Bayan bot modelleri arasında en çok tutulan modelleri kış boyunca ayağınıza giyebilirsiniz. İşte merak ettiğiniz 2018 Bayan bot modelleri.